V Niedziela Zwykła 10. lutego A.D. 2019

V Niedziela Zwykła 10. lutego A.D. 2019   1.Kończą się ferie i wracamy do normalnego rytmu Mszy św. w tygodniu. 2.Dziękujemy dzisiaj za ofiary na tacę gospodarczą. 3.Msza św. małżeńska dzisiaj o godz. 18, a po niej randka. 4.Jutro 11 lutego w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia zapraszamy wszystkich cierpiących oraz osoby w…

W kinie Alek film „All Saints”

W sobotę, w kinie Alek wyświetlimy amerykański dramat All Saints. Film opowiada historię pastora, którego zadaniem jest zamknąć zadłużony kościół i sprzedać ziemię na której on stoi. Czy uda  się przedsiębiorczemu duchownemu ocalić parafię przed bankructwem, będziemy mogli zobaczyć w najbliższą sobotę 16 lutego o godzinie 19, w katolickim liceum. Wstęp wolny.